Calendar

Kino Tapiola Sello 4 Sello 5 Omena 4 Omena 6 Omena 7 Cinema Orion Kino Regina
thursday 27.8.
18
19
Varaslähtö festivaaliin
wednesday 2.9.
17
18
19
20
Avajaiselokuva
Undine
19.00
90 min
Young Ahmed
17.00
84 min
Avajaiselokuva
Undine
19.00
90 min
Avajaiselokuva
Undine
19.00
90 min
thursday 3.9.
16
17
18
19
20
21
22
23
Pelican Blood
21.15
127 min
Kotimainen juhlaelokuva
Aalto
19.00
103 min
A Man and a Woman
16.45
105 min
While at War
19.30
107 min
Delete History
17.00
110 min
Those Who Remained
17.15
88 min
Cleo
19.15
105 min
Vivere
19.30
110 min
Feel Your Memories
17.00
107 min
Lillian
16.45
128 min
Let There Be Light
19.30
93 min
friday 4.9.
16
17
18
19
20
21
22
23
Proxima
21.15
107 min
Paraatipaikalla
Forest Giant
19.00
86 min
It Must Be Heaven
17.00
102 min
The Salt of Tears
17.00
100 min
Beanpole
19.30
137 min
Woman
17.15
108 min
Madre
19.45
128 min
Corpus Christi
19.15
116 min
Out stealing horses
16.45
120 min
Atlantis
19.15
106 min
Wildland
21.00
88 min
Young Ahmed
16.30
84 min
Delete History
18.30
110 min
saturday 5.9.
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Perhe-elokuva
The Whistlers
19.45
97 min
Nordic Shorts
12.45
91 min
Yönäytös
Call Mom!
22.00
101 min
Vivere
18.30
110 min
Woman
13.30
108 min
Lillian
20.45
128 min
Feel Your Memories
16.00
107 min
Madre
20.30
128 min
Milk County
18.15
92 min
Golden Voices
16.15
88 min
The Salt of Tears
18.30
100 min
Cleo
13.30
105 min
Out stealing horses
16.00
120 min
Those Who Remained
13.45
88 min
Stay Still
20.45
91 min
While at War
18.15
107 min
Delete History
15.45
110 min
Proxima
19.00
107 min
Atlantis
21.15
106 min
Beanpole
16.30
137 min
sunday 6.9.
00
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Yönäytös
The Weasels' Tale
0.00
129 min
Päätöselokuva
The Traitor
20.00
150 min
Yönäytös
Yönäytös
Stay Still
6.00
91 min
Woman
13.00
108 min
Yönäytös
Wildland
2.30
88 min
Proxima
15.15
107 min
Milk County
11.00
92 min
Out stealing horses
17.30
120 min
Vivere
15.00
110 min
Call Mom!
17.30
101 min
Let There Be Light
19.45
93 min
Wildland
20.00
88 min
Young Ahmed
17.45
84 min
Golden Voices
15.45
88 min
Pelican Blood
19.45
127 min
Atlantis
17.15
106 min
Feel Your Memories
14.45
107 min
While at War
17.15
107 min
Lillian
19.45
128 min
It Must Be Heaven
15.00
102 min
Beanpole
19.30
137 min
Cleo
17.00
105 min
The Weasels' Tale
19.45
129 min
The Salt of Tears
17.30
100 min
Corpus Christi
15.00
116 min
monday 7.9.
18
19
Jälkisoitto
A Late Quartet
18.00
105 min